Dołącz do nas
jako stylista paznokci

Poszukujemy utalentowanego stylisty/stylistki paznokci, który/a dołączy do naszego salonu urody i pomoże naszym klientkom wyrazić siebie poprzez kreatywne i profesjonalne usługi manicure i pedicure.

Jeśli masz pasję do tworzenia pięknych paznokci i dbasz o każdy detal, to możesz być idealnym kandydatem/kandydatką.

Rodzaj

Pełen etat

Lokalizacja

ul. Warszawska 8,
21-500 Biała Podlaska

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

ROZPOCZĘCIE

Jak najszybciej

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnych rodzajów manicure i pedicure, w tym hybrydowego, żelowego i akrylowego
  • Kreatywne projektowanie i zdobienie paznokci zgodnie z życzeniami klientów
  • Dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy oraz narzędzi
  • Indywidualne doradztwo klientkom w kwestiach pielęgnacji paznokci
  • Utrzymywanie zapasów materiałów i kosmetyków do paznokci
  • Współpraca z zespołem i udział w szkoleniach branżowych

Wymagania:

  • Ukończone kursy stylistyki paznokci i certyfikat stylisty/stylistki paznokci
  • Doświadczenie w pracy jako stylisty/stylistki paznokci
  • Kreatywność i zdolności artystyczne w projektowaniu paznokci
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta
  • Dbalność o szczegóły i estetyczne podejście do pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie urody
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy
  • Elastyczny grafik i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rabaty na usługi salonu urody i produkty kosmetyczne

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś pasjonatem/pasjonatką stylizacji paznokci i spełniasz wymagania, czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w dostarczaniu najlepszych wrażeń i obsługi klientkom. Miej wpływ na to, jak nasi klienci odbierają nasz salon!