Dołącz do nas
jako masażysta

Poszukujemy doświadczonego i certyfikowanego masażysty/masażystki, który/a dołączy do naszego zespołu w renomowanym salonie urody

Jako masażysta/masażystka będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za dostarczanie relaksacyjnych i terapeutycznych masaży naszym klientom, zapewniając im wyjątkowe doświadczenie.

Rodzaj

Pełen etat

Lokalizacja

ul. Warszawska 8,
21-500 Biała Podlaska

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

ROZPOCZĘCIE

Jak najszybciej

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnych rodzajów masaży, w tym relaksacyjnych, terapeutycznych i głęboko tkankowych
  • Indywidualne dostosowanie masaży do potrzeb i preferencji klientów
  • Dokładna dokumentacja historii klientów i postępów w leczeniu
  • Promowanie usług masażu i dbanie o satysfakcję klientów
  • Utrzymywanie czystości i porządku w stanowisku pracy
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynnego przebiegu pracy

Wymagania:

  • Ukończony kurs masażu i certyfikat masażysty/masażystki
  • Doświadczenie w pracy jako masażysta/masażystka
  • Zrozumienie różnych technik masażu i ich zastosowań
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta
  • Certyfikat BLS (Basic Life Support) będzie atutem
  • Pozytywne podejście i umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi

OFERUJEMY:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy
  • Elastyczny grafik
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i wydarzeniach branżowych

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś pasjonatem masażu i masz doświadczenie, czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w dostarczaniu najlepszych wrażeń i obsługi klientkom. Miej wpływ na to, jak nasi klienci odbierają nasz salon!