Dołącz do nas
jako linergistka

Poszukujemy utalentowanej linergistki, która dołączy do naszego salonu urody i pomoże klientkom wyrazić swoje piękno poprzez profesjonalne usługi makijażu permanentnego.

Jako linergistka będziesz odpowiedzialna za tworzenie trwałego makijażu oczu, ust, brwi i innych obszarów, zapewniając klientkom pewność siebie i piękny wygląd.

Rodzaj

Pełen etat

Lokalizacja

ul. Warszawska 8,
21-500 Biała Podlaska

ul. Wojskowa 18,
08-110 Siedlce

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

ROZPOCZĘCIE

Jak najszybciej

Obowiązki:

  • Wykonywanie trwałego makijażu oczu, ust, brwi i innych obszarów
  • Indywidualne doradztwo klientkom w wyborze odpowiednich technik i kolorów
  • Dokładna dokumentacja historii klientek i przeprowadzonych zabiegów
  • Dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy oraz narzędzi
  • Promowanie usług makijażu permanentnego i dbanie o satysfakcję klientek
  • Utrzymywanie zapasów materiałów i kosmetyków do makijażu permanentnego
  • Współpraca z zespołem i udział w szkoleniach branżowych

Wymagania:

  • Ukończone kursy z zakresu makijażu permanentnego i certyfikat linergistki
  • Doświadczenie w pracy jako linergistka
  • Znajomość różnych technik makijażu permanentnego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta
  • Dbalność o szczegóły i precyzja w pracy
  • Certyfikat BLS (Basic Life Support) będzie atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie urody
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy
  • Elastyczny grafik i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rabaty na usługi salonu urody i produkty kosmetyczne

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś pasjonatem/pasjonatką makijażu permanentnego i spełniasz wymagania, czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w dostarczaniu najlepszych wrażeń i obsługi klientkom. Miej wpływ na to, jak nasi klienci odbierają nasz salon!