Dołącz do nas
jako kosmetolog

Poszukujemy doświadczonego kosmetologa/kosmetologki, który/a dołączy do naszego salonu urody i pomoże klientkom osiągnąć i utrzymać zdrową i piękną skórę.

Jako kosmetolog/kosmetologka będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za dostarczanie różnorodnych usług kosmetycznych i dbanie o satysfakcję klientów.

Rodzaj

Pełen etat

Lokalizacja

ul. Warszawska 8,
21-500 Biała Podlaska

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

ROZPOCZĘCIE

Jak najszybciej

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, w tym oczyszczanie, peelingi i mikrodermabrazja
  • Wykonywanie zabiegów na ciało, w tym masaż relaksacyjny i zabiegi antycellulitowe
  • Wykonywanie depilacji woskiem i innych zabiegów depilacyjnych
  • Indywidualne doradztwo klientkom w doborze odpowiednich zabiegów i produktów do pielęgnacji skóry
  • Promowanie usług kosmetycznych i dbanie o satysfakcję klientów
  • Utrzymywanie czystości i higieny w gabinecie
  • Współpraca z zespołem i udział w szkoleniach branżowych

Wymagania:

  • Ukończony kurs kosmetologii i certyfikat kosmetologa/kosmetologki
  • Doświadczenie w pracy jako kosmetolog/kosmetologka
  • Znajomość różnych technik pielęgnacji twarzy i ciała
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta
  • Dbalność o szczegóły i precyzja w pracy
  • Certyfikat BLS (Basic Life Support) będzie atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie urody
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy
  • Elastyczny grafik i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rabaty na usługi salonu urody i produkty kosmetyczne

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś pasjonatem/pasjonatką kosmetologii i spełniasz wymagania, czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w dostarczaniu najlepszych wrażeń i obsługi klientkom. Miej wpływ na to, jak nasi klienci odbierają nasz salon!