Dołącz do nas
jako asystentka

Poszukujemy energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Asystentki w naszym dynamicznym salonie urody.

Jako Asystentka będziesz kluczowym ogniwem w zapewnianiu sprawnego funkcjonowania salonu oraz doskonałego doświadczenia klientom.

Rodzaj

Pełen etat

Lokalizacja

ul. Warszawska 8,
21-500 Biała Podlaska

WYNAGRODZENIE

Do uzgodnienia

ROZPOCZĘCIE

Jak najszybciej

Obowiązki:

  • Koordynacja harmonogramu klientek, zarządzanie rezerwacjami i umawianie wizyt
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientek w recepcji i telefonicznie
  • Pomoc w organizacji i utrzymaniu porządku w przestrzeni salonu
  • Przygotowywanie materiałów i stanowisk dla specjalistek
  • Monitorowanie stanu zapasów i zamawianie niezbędnych produktów
  • Wspieranie działań marketingowych i promocyjnych salonu
  • Dbałość o zachowanie najwyższych standardów higieny i estetyki
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynnego przebiegu pracy

Wymagania:

  • Organizacja i umiejętność zarządzania czasem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klientki
  • Dyspozycyjność i gotowość do elastycznego grafiku pracy
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych oraz posiadanie prawa jazdy kat. B będzie atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie urody
  • Możliwość nauki i rozwoju w obszarze branży kosmetycznej
  • Współpracę z profesjonalistkami w przyjaznym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i wydarzeniach branżowych

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i gotową do pracy w zespole, czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w dostarczaniu najlepszych wrażeń i obsługi klientkom. Miej wpływ na to, jak nasi klienci odbierają nasz salon!